88 mieszkań w Kutnie

Osiedle Dzika Róża budynek A

Osiedle Dzika Róża budynek A

Osiedle Dzika Róża Osiedle Dzika Róża to nowoczesny kompleks apartamentowo -mieszkalny znajdujący się w Kutnie przy ul. Oporowskiej. Teren, na którym powstaje inwestycja to przestrzeń sprzyjająca wypoczynkowi oraz rozrywce — tutaj wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki.

 

Mieszkania na Osiedlu Dzika Róża to wyjątkowe przestrzenie, które wpisują się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów — ceniących funkcjonalne, a zarazem wysoce estetyczne rozwiązania. Wygląd Osiedla Dzika Róża to ukłon w stronę nowoczesnej architektury, która idealnie współgra z otoczeniem. Budynki zostały umieszczone w dogodnej lokalizacji, w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, placówki medyczne, a także przestrzenie zielone z placami zabaw dla najmłodszych.

Wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Idealne miejsce dla osób, które lubią być w centrum wydarzeń.

Osiedle Dzika Róża budynek A

Ilość mieszkań: 44
Powierzchnia mieszkań: od 37,03m2 do 148,27m2
Ilość kondygnacji: 7
Miejsca parkingowe:
42 i 2 dla osób niepełnosprawnych
Balkony przynależne do każdego mieszkania
Standard wykończenia: deweloperski

Apartamenty w kutnie

Osiedle Dzika Róża to apartamenty w Kutnie, które oferują komfortowe przestrzenie mieszkalne.

 

Obiekty składają się z siedmiu kondygnacji, na których rozmieszczone są wielorodzinne kwatery o wysokim standardzie wykończenia. W kompleksie nieruchomości Kenomi Development przewidziano praktyczny parking podziemny dla mieszkańców oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe zaplanowane są również wokół budynku, w którym dostępne są do użytku windy oraz system monitoringu wraz z innowacyjnym modułem inteligentnego zarządzania osiedlem — rozwiązania smart zadbają o twoją wygodę i bezpieczeństwo. Ostatnie piętro z siedmiu kondygnacji zajmują przestronne apartamenty, do których wprowadzone są liczne udogodnienia — pozostałą część budynku zajmują mieszkania z możliwością łączenia, które dodatkowo są uzupełnione o balkony.

 

Realizacja pierwszego etapu inwestycji wraz z zagospodarowaniem terenu jest zaplanowana na lato 2020 - koniec 2021 roku. Drugi etap będzie natomiast przeprowadzany w okresie od końca roku 2021 do grudnia 2022 roku.

Osiedle Dzika Róża budynek A
| zobacz dostępne mieszkania