Nasze Inwestycje

Nasze mieszkania to idealne miejsce dla osób ceniących dobry styl i wysoki standard. Komfortowe i funkcjonalne mieszkania położone w atrakcyjnej lokalizacji pozwolą, że Ty i Twoi bliscy poczujecie się tu wyjątkowo. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i nowoczesny design pozwolą nam spełnić oczekiwania osób ceniących sobie najwyższej jakości życie w miejscu zamieszkania.
Kutno 99-300, ul. 29 Listopada 103

Stara piekarnia

Stara Piekarnia to starannie dopracowany w każdym detalu apartamentowiec z powierzchnią użytkową , realizowany przy ulicy 29 listopada. Inwestycja o dogodnej lokalizacji zachwycająca elegancją powstała z myślą o osobach ceniących komfort, estetykę i funkcjonalność.

zobacz mieszkania
Kutno 99-300, ul. Jesienna 77 (E, F, G ,H)

Osiedle Babie Lato

Babie Lato to wyjątkowa alternatywa dla wszystkich tych, którzy pragną mieć swój wymarzony dom o znacznie większej przestrzeni oraz własny ogród, a wszystko to w przystępnej cenie.

zobacz mieszkania
Kutno

Osiedle Dzika Róża budynek A

Osiedle Dzika Róża jest pierwszą ale nie ostatnią naszą inwestycją na terenie miata Kutna. To mądrze zaprojektowana inwestycja zlokalizowana w Kutnie przy ul. Oporowskiej 22. W pierwszym etapie wybudowane zostanie wybudowany budynek wielorodzinny B, w których będa znajdowały się 44 mieszkania.

zobacz mieszkania
Kutno

Osiedle Dzika Róża budynek B

Osiedle Dzika Róża to apartamenty w Kutnie, które oferują komfortowe przestrzenie mieszkalne. Obiekty składają się z siedmiu kondygnacji, na których rozmieszczone są wielorodzinne kwatery o wysokim standardzie wykończenia. W kompleksie nieruchomości Kenomi Development przewidziano praktyczny parking podziemny dla mieszkańców oraz komórki lokatorskie.

zobacz mieszkania