Pięć kroków do kredytu

Pięć kroków do kredytu

Kenomi Development podejmując współpracę z rzetelną firmą z zakresu usług finansowych jet w stanie zapewnić dobór nalepszej oferty kredytowej . Teraz nie musisz samodzielnie analizowac ofert kredytów hipotecznych nasz ekspert finansowy zgromadzi oraz wypełni za Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty.

Oto pięć kroków do zdobycia kredytu

 

1.Spotkanie z eskspertem finansowym

 Ekspert Finansowy jest osoba,która będzie reprezentować nas przez cały proces pozyskiwania kredytu.Przedstawi nam najbardziej dopasowne do naszych potrzeb oferty oraz powie jakie dokumenty będą niezbędne do przedstawienia bankowi.

 

2.Złożenie wniosku kretytowego i weryfikacja dokumentacji

Bezpośrednio po podpisaniu deklaracji rezerwacji na zakup mieszkania składamy wniosek kredytowy,pamietając o wszystkich niezbędnych dokumentach wcześniej wskazanych przez eksperta, gdyż braki w dokumentacji wydłużą proces decyzji kredytowej.

Weryfikacja w zależnosci od banku trwa od 3 do 20 dni,w tym czasie bank sprawdza naszą zdolnośc kredytową.

 

3.Decyzja kredytowa

Wstępna informacja o zgodzie na udzielenie nam kredytu hipotecznego przez bank zwierająca przyznaną kwotę,okres spłaty i koszty związane z kredytem.

 

4.Podpisanie umowy kredytowej

W  banku po zapoznaniu się z trescią dokumentacji  kredytowej odbywa się jej podpisanie.

 

 Uruchomienie kredytu

Uruchomienie kredytu odbywa się po podpisaniu umowy zgodnie  zapisanym terminem w naszej umowie deweloperskiej.  Odbywać się  to może jednorazowo lub w transzach.

 

 W oczekiwaniu na nasze wymarzone mieszkanie możemy myślec o jego wykończeniu , w czym Kenomi development  możemy pomóć i doradzić .

 

Zobacz inne artykuły

zobacz wszystkie wpisy
Pięć kroków do kredytu
Pięć kroków do kredytu
Jak stworzyć przytulne wnętrze?
Jak stworzyć przytulne wnętrze?